Vladimír Komárek - Dva andělé

Olej na plátně, 128x88 cm, signováno vpravo dole Komárek, olištováno.

1928, Hořensko u Semil - 2002, Jilemnice
Žák Odborné sklářské školy v Železném Brodě (1945-1946; prof. M. Janků), poté žák AVU (1946-1948; prof. K. Štipl). Studia uzavřel na VŠUP v
Praze (1948-1953). Věnuje se malbě a volné grafice. Do námětu svých témat využívá stůl, dveře, hodiny, zrcadlo, okno a petrolejku. Tvůrce řady ex libris a ilustrací. Uspořádal přes 200 samostatných výstav.

Pozn.: Poškozeno.

3681. Dva andělé
Dražba ukončena:27.01.2016 21:52:00
Vyvolávací cena:20 000 Kč
vydraženo za:55 000 Kč