Vladimír Kalenský

61641. Dívčí hlava - Renée

popis: Olej na sololitu, 57x37 cm. Signováno vpravo dole V. Kalenský. Olištováno.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:46:53

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč