Vladimír Jiránek - Konvolut 6 kreseb

Pozn.: Díla pochází přímo z rodiny autora.

Kresba, rozměr listu od 20,5x20,5 cm do 21x29,5 cm. 1x signováno Jiránek. Volné listy.

Pozn.: 4 listy mimo obrazovou část poškozeny.

o autorovi: 1938 - 2012
Narodil se v Hradci Králové. Působil jako kreslíř, ilustrátor a režisér animovaných filmů. Po roce 1990 se věnoval také politické karikatuře.

89439. Konvolut 6 kreseb
Dražba ukončena:05.02.2023 21:11:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč