Pozn.: Díla pochází přímo z rodiny autora.
Kresba, rozměr listu od 20,5x20,5 cm do 21x29,5 cm. 1x signováno Jiránek. Volné listy.
Pozn.: 4 listy mimo obrazovou část poškozeny.
o autorovi: 1938 - 2012
Narodil se v Hradci Králové. Působil jako kreslíř, ilustrátor a režisér animovaných filmů. Po roce 1990 se věnoval také politické karikatuře.