Vladimír Jiránek - Jsou se mnou mé knihy

Litografie, 19x13 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiránek. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1938 - 2012
Narodil se v Hradci Králové. Působil jako kreslíř, ilustrátor a režisér animovaných filmů. Po roce 1990 se věnoval také politické karikatuře.

73530. Jsou se mnou mé knihy
Dražba ukončena:16.03.2022 22:07:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč