Vladimír Jiránek - Bob a Bobek na koloběžce

Nejdelší strana: 22 cm

Kombinovaná technika na ultrafánu, 13x18 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.

Pozn.: Rám a sklo mírně poškozeno.

o autorovi: 1938 - 2012
Narodil se v Hradci Králové. Působil jako kreslíř, ilustrátor a režisér animovaných filmů. Po roce 1990 se věnoval také politické karikatuře.

152409. Bob a Bobek na koloběžce
Dražba ukončena:28.01.2026 20:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč