Nejdelší strana: 28 cm
Kombinovaná technika na ultrafánu, 18x24 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.
Pozn.: Rám a sklo mírně poškozeno.
o autorovi: 1938 - 2012
Narodil se v Hradci Králové. Působil jako kreslíř, ilustrátor a režisér animovaných filmů. Po roce 1990 se věnoval také politické karikatuře.