Akryl a olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jeniš 2021. Rámováno.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1965
Malíř, výtvarník. Studoval na Střední výtvarné škole Václava Hollara. Pracoval u kresleného filmu ve Studiu bratří v triku. Věnoval se také kresbě, tvorbě komiksů a vtipů. V pozdějším období začal více malovat, sám se zdokonaloval studiem mistrů, u kterých se inspiroval, jako Canaletto, Monet, Schikaneder, Chwala. Žije a maluje v Praze.