Vladimír Jeniš - Sen o staré Praze XVIII

Akryl na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jeniš. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

Vladimír Jeniš
114453. Sen o staré Praze XVIII
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:30:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč