Vladimír Jandejsek - Zátiší s květy a motýli

Olej na kartonu, 31x41 cm. Signováno vpravo dole Jan 1978. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1923

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

150258. Zátiší s květy a motýli
Zbývá:12 dnů, 4 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč