Olej na kartonu, 31x41 cm. Signováno vpravo dole Jan 1978. Rámováno.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1923
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.