Olej na plátně nalepeném na sololitu, 77x60 cm. Signováno vpravo dole Jan. 1991 Paris. Rámováno.
Nejdelší strana: 81 cm
o autorovi: 1923
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.