3x grafika, 7x kresba. Od 20x14 cm do 30x21 cm. Volné listy. Všechny signovány.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1923
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.