Vladimír Jandejsek - Hráči Wasihngtonského parku

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Jan 1990. Rámováno.

Pozn.: Zezadu přípis.

o autorovi: 1923

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

109058. Hráči Wasihngtonského parku
Dražba ukončena:14.01.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč