Vladimír Jandejsek - Čtyři barevné grácie

Tempera, 23x35 Signováno vpravo dole Jan 1990. Rámováno.

o autorovi: 1923

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

71424. Čtyři barevné grácie
Dražba ukončena:26.12.2021 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč