Vladimír Hroch - Pohled na Prahu

Nejdelší strana: 110 cm

Olej na plátně, 96x90 cm. Signováno vpravo dole V. Hroch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1907 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

96097. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:04.06.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč