Vladimír Hroch - Kopcovitá krajina

Olej n plátně, 35x80 cm. Signováno vpravo dole Vl. Hroch. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

38253. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:28.11.2019 21:50:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč