Vladimír Hlubuček - Vrba nad Jizerou v zimě

Olej na kartonu, 45x54 cm. Signováno dole uprostřed V. Hlubuček. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1928 – 2013
Malíř. Studoval na Sklářské škole v Železném Brodě a na AVU v Praze u J. Želibského, V. Rady a O. Nejedlého. Věnoval se převážně krajinomalbě, používal olejové barvy či temperu. Byl vášnivým cestovatelem a na cestách po Evropě všude maloval. Rád také maloval Prahu a středočeskou krajinu. Byl členem JUV, pracoval ve výboru.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

21278. Vrba nad Jizerou v zimě
Dražba ukončena:27.06.2018 21:28:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč