Vladimír Hlubuček

21278. Vrba nad Jizerou v zimě

popis: Olej na kartonu, 45x54 cm. Signováno dole uprostřed V. Hlubuček. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1928 - 2013
Narodil se ve Frýdštejně u Turnova. Studoval na sklářské škole v Železném Brodě a na AVU u prof. Želibského, Rady a Nejedlého. Ve své tvorbě se věnoval hlavně karjinomalbě a pražským motivům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2018 21:28:21

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč