Vladimír Hlubuček - Pod Troskami

Olej na kartonu, 48x70 cm, signováno vlevo dole Hlubuček, rám.

Pozn.: Karton v rámu uvolněný a prohnutý.

6008. Pod Troskami
Dražba ukončena:26.10.2016 21:55:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč