Olej na kartonu, 34x24 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Havlic. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen, karton mírně vyboulen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1944 – 2004
Malíř, sochař, grafik, publicista. Studoval Střední odbornou školu výtvarnou v Praze a VŠUP v Praze u prof. Muziky. Vedle malby a sochařství se věnoval loutkářské tvorbě a novinářské ilustraci. Žil a pracoval v Plzni, vyvíjel zde rozsáhlou kulturně politickou a publikační činnost, založil grafickou dílnu ČFVU v Plzni.