Vladimír Havel - Z Českomoravské vysočiny

Olej na plátně, 135x70 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Havel. Rámováno.

Nejdelší strana: 159 cm

o autorovi: 1904 - 1986
Narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.

vydraženo velký formát
126480. Z Českomoravské vysočiny
Dražba ukončena:20.10.2024 20:09:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč