Vladimír Havel - Vypuštěný okořský rybník

Olej na plátně fixováno na kartonu, 34x62 cm. Signováno vpravo dole V. Havel. Rám.

Pozn.: Zezadu razítko a autorský štítek. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1986
Narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.

301180. Vypuštěný okořský rybník
Dražba ukončena:03.10.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.09.2019 11:01:43 5833