Olej na plátně fixováno na kartonu, 34x62 cm. Signováno vpravo dole V. Havel. Rám.
Pozn.: Zezadu razítko a autorský štítek. Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1904 - 1986
Narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.