Vladimír Havel - V záři měsíce

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Havel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1904 - 1986
Narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.

106140. V záři měsíce
Dražba ukončena:26.11.2023 21:52:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč