Vladimír Havel - Cesta zadumaná

Olej na plátně, 55 x 72 cm, rámováno, signováno vpravo dole.

Zezadu výstavní štítek s datací 1945 a výstavní razítko. Obraz byl odborně vyčištěn.

417. Cesta zadumaná
Dražba ukončena:18.06.2013 22:00:00
Vyvolávací cena:1 700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč

1 700 Kč 26.05.2013 21:45:49 111