Olej na sololitu, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Fuka 61. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1927 – 1977
Malíř, grafik, ilustrátor, autor objektů. Studoval na Státní škole grafické v Praze a na AVU v Praze u V. Rady a O. Nejedlého. V 60. letech emigroval do USA, v následujících období pracoval jako ilustrátor a grafik pro různá zahraniční nakladatelství, včetně ČR. Byl členem SVU Mánes. Jeho díla jsou součástí sbírek významných českých galerií a muzeí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 100 000 Kč.