Vladimír Charvát, Jaroslav Otčenášek, Jaroslav Kříž - Soubor 3 prací

Různé techniky, od 28x40 cm do 44x62 cm. Všechny signovány. 2x rám pasparta sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, 1x pasparta poškozena.

Vladimír Charvát, Jaroslav Otčenášek, Jaroslav Kříž
303035. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:03.01.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.12.2019 9:43:23 831
500 Kč 30.12.2019 8:50:54 5215