Olej na plátně, 40x115 cm. Signováno vpravo dole Čeřovský. Rám. Pozn.: Rám i malba poškozené.
o autorovi: 1935 - 2001 Narodil se v Hostinném nad Labem. Studoval na UMPRUM u prof. Baucha a Štipla. Pedagogicky působil na SUPŠ v Jablonci.