Vladimír Čeřovský - Město

Olej na plátně, 40x115 cm. Signováno vpravo dole Čeřovský. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozené.

o autorovi: 1935 - 2001
Narodil se v Hostinném nad Labem. Studoval na UMPRUM u prof. Baucha a Štipla. Pedagogicky působil na SUPŠ v Jablonci.

Vladimír Čeřovský
21284. Město
Dražba ukončena:27.06.2018 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 09.06.2018 21:30:48 219