Akryl na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Cerha V. 2019. Rámováno.
Nejdelší strana: 104 cm
o autorovi: 1966
Malíř, spisovatel, terarista. Vystudovaný technik, člen Československé společnosti entomologické. Navštěvoval souběžně zoologické i výtvarné přednášky na Pedagogické fakultě UJEP v Ústí n. Labem. Šestnáct let žil ve Velké Británii. Amatérský malíř krajin, aktů a portrétů.