Vladimír Brehovzský

67103. Noční nábřeží

popis: Olej na plátně, 70x95 cm. Signováno vlevo dole Brehovzský 1963. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1925 – 1976
Český malíř, ilustrátor, grafik a kurátor výstav. Narozen na Podkarpatské Rusi, studoval na VŠUP v Praze u prof. Landera, Muziky a Nováka. Ilustroval knihy, většinou pro mládež. Byl ředitelem Středočeské galerie.

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen