Olej na plátně, 70x95 cm. Signováno vlevo dole Brehovzský 1963. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1925 – 1976
Český malíř, ilustrátor, grafik a kurátor výstav. Narozen na Podkarpatské Rusi, studoval na VŠUP v Praze u prof. Landera, Muziky a Nováka. Ilustroval knihy, většinou pro mládež. Byl ředitelem Středočeské galerie.