Vladimír Antušek - Městská ulice

Detail položky

Detail položky

Tempera, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Antušek. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1900 – 1968
Malíř, grafik, ilustrátor. Vyučil se typografem, studoval na VŠUP v Praze. Podnikl studijní cesty do Řecka, Jugoslávie, Itálie, Německa. Kromě malby a grafiky se věnoval též ilustraci, kde získal Cenu Melantricha. Sestavoval rovněž mozaiky dle kartonů F. Kysely a J. Preislera. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze.

vydraženo
69738. Městská ulice
Dražba ukončena:28.11.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč 26.11.2021 8:33:10 7172
600 Kč limit (26.11.2021 8:33:03) 6080
600 Kč 26.11.2021 8:33:04 7172
500 Kč limit (23.11.2021 21:32:29) 6080