Vladimír Antušek - Konvolut 2 prací - Benešov a Kytice ve váze

Kombinované techniky, 30x23 cm a 28x40 cm. Signovány. 1x Rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 – 1968
Malíř, grafik, ilustrátor. Vyučil se typografem, studoval na VŠUP v Praze. Podnikl studijní cesty do Řecka, Jugoslávie, Itálie, Německa. Kromě malby a grafiky se věnoval též ilustraci, kde získal Cenu Melantricha. Sestavoval rovněž mozaiky dle kartonů F. Kysely a J. Preislera. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze.

94298. Konvolut 2 prací - Benešov a Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.04.2023 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.04.2023 1:11:15 12316