Vladimír Albrecht - Z Vysočiny

Olej na kartonu, 40x56 cm. Signováno vpravo dole V. ALBRECHT. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1953
Narodil se v Nové Bystřici. Studoval AVU v Praze u profesorů Ballardiniho a Jiroudka. Ve své tvorbě se zabývá hlavně krajinomalbou, maluje květinová zátiší, veduty měst a v posledních letech tvoří také expresivní a geometrické abstrakce. Vedle volné tvorby se zabývá také užitou grafikou a textilním designem. Byl výtvarníkem v Ústavu bytové a oděvní kultury v Praze. Je zastoupen v mnoha sbírkách doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

Vladimír Albrecht
61100. Z Vysočiny
Dražba ukončena:01.07.2021 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč