Olej na kartonu, 53x39 cm. Signováno vpravo dole V. Albrecht částečně skryta pod rámem. Rám, sklo.
o autorovi: 1953
Narodil se v Nové Bystřici. Studoval AVU v Praze u profesorů Ballardiniho a Jiroudka. Ve své tvorbě se zabývá hlavně krajinomalbou, maluje květinová zátiší, veduty měst a v posledních letech tvoří také expresivní a geometrické abstrakce. Vedle volné tvorby se zabývá také užitou grafikou a textilním designem. Byl výtvarníkem v Ústavu bytové a oděvní kultury v Praze. Je zastoupen v mnoha sbírkách doma i v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.