Olej na kartonu, 46x53 cm. Signováno vpravo dole V. Albrecht. Rámováno.
Atraktivní malířsky skvěle provedený motiv detailu květu je ukázkou díla všestranného současného autora. Výrazné barvy podtrhují křehkost motivu. Obrazy Vladimíra Albrechta se na aukčním trhu objevují velmi zřídka. Doporučujeme jako příležitost investovat do současného českého umění.
pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: 1953
Narodil se v Nové Bystřici. Studoval AVU v Praze u profesorů Ballardiniho a Jiroudka. Ve své tvorbě se zabývá hlavně krajinomalbou, maluje květinová zátiší, veduty měst a v posledních letech tvoří také expresivní a geometrické abstrakce. Vedle volné tvorby se zabývá také užitou grafikou a textilním designem. Byl výtvarníkem v Ústavu bytové a oděvní kultury v Praze. Je zastoupen v mnoha sbírkách doma i v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.