Vladimír Matura - Zátiší s jablky

Olej na kartonu, 34x34 cm, signováno vpravo dole Matura 73, rám.

4699. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:25.05.2016 21:48:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:800 Kč