Olej na překližce, 74x37 cm, signováno vpravo dole Vladimír Havlic 1978, rám.
1944, Plzeň
Student Střední odborné školy výtvarné v Praze. Poté žák UMPRUM tamtéž (1963-1969; F. Muzika). Tvořil ex libris a drobnou i užitou grafiku. V letech 1980-1990 vytvořil 26 vedut českých měst a historických míst. Věnoval se také loutkařské tvorbě a novinářské ilustraci.