Vladimír Antušek - Dívčí akt v krajině

Olej na plátně, 54x73 cm, signováno vlevo dole Vladěk Antušek, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1900 – 1968
Malíř, grafik, ilustrátor. Vyučil se typografem, studoval na VŠUP v Praze. Podnikl studijní cesty do Řecka, Jugoslávie, Itálie, Německa. Kromě malby a grafiky se věnoval též ilustraci, kde získal Cenu Melantricha. Sestavoval rovněž mozaiky dle kartonů F. Kysely a J. Preislera. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze.

13741. Dívčí akt v krajině
Dražba ukončena:26.10.2017 18:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč