Vl. Blažek

303998. Folklór

popis: Akvarel, 24x21 cm. Vlevo dole uveden autor Vl. Bblažek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.03.2020 20:15:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 13.03.2020 20:10:19 3314
500 Kč 10.03.2020 17:16:58 1091