V.Korunová a další - Soubor 3 prací

Olej na kartonu, od 34x49 cm do 53x39 cm. 1x signováno vpravo dole V. Korunová, 2x signatura nečitelná. Nerámováno.

Pozn.: Malby mírně poškozeny.

V.Korunová a další
304458. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:17.04.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 13.04.2020 21:48:31 5734
600 Kč 09.04.2020 13:08:05 6490