V. Kindl

308205. Klečící akt

popis: Olej na plátně, 72x57 cm. Signováno vpravo dole V. Kindl 49. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč