Vizner - V lese

Olej na plátně, 45x37 cm, signováno vpravo dole Vizner, rám.

4258. V lese
Dražba ukončena:31.03.2016 21:05:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 31.03.2016 21:00:51 1480