Vítězslava Kaprálová - Barevná kytice v modrém džbánku

Olej na kartonu, 42x30 cm. Signováno vlevo dole V. Kaprálová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 – 1973
Malířka, pěvkyně. Aprobovaná učitelka zpěvu, žila v Brně. Matka hudební skladatelky a dirigentky Vítězslavy Kaprálové.

86887. Barevná kytice v modrém džbánku
Dražba ukončena:27.11.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč