Vítězslav Hohaus - V lese

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vlevo dole Hohaus, rám, zaskleno.

1890, Brno
Učil se soukromě u Sam. Brunnera a Aloise Kalvody (1914). Zabýval se motivy krajin na Slovensku a městskými pohledy z ulic, oživené skupinami lidí.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4442. V lese
Dražba ukončena:30.03.2016 18:40:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč