Vitali Komarov - Zátiší s jablky

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vzadu Komarov V. . Datováno vlevo dole 02. Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1968
Ruský malíř, žijící v České republice

87445. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:04.12.2022 20:41:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 04.12.2022 20:38:45 10691
1 000 Kč 04.12.2022 17:01:11 11375