Vít Skála - Žně na Vysočině

Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vlevo dole Vít Skála. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

46172. Žně na Vysočině
Dražba ukončena:24.06.2020 19:15:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč