Vít Skála - Tání v bukovém lese

Olej na plátně, 50x71 cm. Signováno vpravo dole Vít Skála. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 89 cm

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

105452. Tání v bukovém lese
Dražba ukončena:29.11.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč