Vít Skála - Snopy

Olej na kartonu, 23x33 cm. Signováno vlevo dole Vít Skála. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek štítek z výstavy z roku 1955.

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

42163. Snopy
Dražba ukončena:25.03.2020 19:34:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč