Vít Skála - Na pokraji lesa

Olej na kartonu, 31x41 cm. Signováno vpravo dole Vít Skála. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

106585. Na pokraji lesa
Dražba ukončena:10.12.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč