Vít Skála - Mrtvé kmeny na Smrku v Beskydech

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x22 cm. Signováno vpravo dole Vít Skála. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

104400. Mrtvé kmeny na Smrku v Beskydech
Dražba ukončena:08.10.2023 21:23:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč