Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Vít Skála. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozena.
o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč