Vít Skála - Lesní potok

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 51x36 cm. Signováno vpravo dole Vít Skála. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

89644. Lesní potok
Dražba ukončena:22.02.2023 22:14:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč