Vít Skála

67112. Cesta

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x44 cm. Signováno vlevo dole Vít Skála. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín
Žák pražské akademie (1899-1906; prof. Pirner). Pochází z malířské rodiny. Krajinář a figuralista. Namaloval mnoho studií ze Slovenska. Věnoval se také loutkovému divadlu. Vystavoval zejména u nás a na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč