Vít Skála - Cesta

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x44 cm. Signováno vlevo dole Vít Skála. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

67112. Cesta
Dražba ukončena:27.10.2021 20:28:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč